Přidat se k nám může  kdokoliv

Hlavními spojujícími principy je solidarita, vzájemnost, rozmanitost a kreativita

Terapeuti a terapeutky

Jsi terapeut(ka) nebo lektor(ka) a chceš dát své práci i sociální přesah a být přitom součástí komunity odborníků z pomáhajících oborů a dalších lidí, kteří to mají podobně?

Co projekt nabízí zapojeným terapeutkám / terapeutům?

  • Podílení se na komunitně fungujícím projektu se sociálním přesahem v podobě pomoci lidem v nesnadné životní situaci 
  • Zprostředkování nových klientek / klientů zařazením do theramapy, propagace
  • Přístup ke kontaktům na další terapeut(k)y, ke kterým je možné odkazovat své klientky/klienty, interdisciplinární spolupráce 
  • Možnost přímo se podílet na práci s lidmi ve znevýhodněné situaci 
  • Flexibilita (místo, čas i cenu terapie si každý určuje sám)
  • Pravidelné konzultace, vzájemná výměna služeb s dalšími členy komunity, otevřený prostor k diskuzím o různých profesních záležitostech, přístup a možnost publikování/sdílení článků a zajímavostí z příbuzných oborů, účast na rozhodování, podporující prostředí pro všechny 
 
Pokud tě zajímá více, můžeš si přečíst podrobnější náborové informace pro terapeut(k)y ( 77,9 kB, .pdf)

Kliniky

Vlastníš kliniku či jiné zdravotnické nebo i nezdravotnické zařízení a chceš se podílet na podpoře lidí, kteří si terapeutické a podobné služby dovolit nemohou?

Neváhej se na nás obrátit s nápady i otázkami na spolupráci!

Studenti a studentky pomáhajících oborů

Jsi student magisterského studia, chceš si rozšířit svou praxi, přivydělat si a zajímáš se o sociální problémy v naší společnosti? Neváhej se nám ozvat!

Workshopy / přednášky

Zaujal tě náš projekt a rád/a by ses zapojil/a přípravou přednášky, workshopu či kurzu jakékoliv tvořivé (nebo jiné) činnosti a podílel(a) se touto formou na podpoře lidí, kteří ji potřebují? 

Už nějakou zajímavou činnost děláš a přemýšlíš, jak zapojit více lidí, dát o sobě vědět a zároveň se zajímáš o sociální problémy v naší společnosti?

Jsme otevření novým nápadům a rádi společně vymyslíme, jak by šla zrovna tvoje aktivita spojit s pomocí zdravotně a sociálně znevýhodněným lidem.

Dobrovolníci a dobrovolnice

Jsme nový neziskový projekt a většinu práce děláme svépomocí. Výhodou je, že se učíme novým věcem, nevýhodou, že nám věci hodně dlouho trvají. 

Pokud tě zaujal náš projekt a rád/a by jsi nás podpořil/a pravidelnou nebo občasnou výpomocí s administrativou, správou soc. sítí,  PR, fundraisingem, organizací jednotlivých projektů, právnickou službou atp., budeme moc rády, pokud se nám ozveš.

Pokud  jsi terapeut/ka a ráda by jsi do své práce zařadila dobrovolnou práci s lidmi v tíživé životní situaci, určitě najdeme způsob, jak tě s zapojit.

Organizace

Pracuješ pro organizaci nebo instituci pomáhající lidem se zdravotním postiženým nebo jinak sociálně znevýhodněným a myslíš si, že by pro tyto lidi mohly být naše služby přínosem?

Podporují nás

© 2022 Nadační fond Solithera | Zásady cookies