Dominik Fojtík

Psychoterapeut

REZERVACE

Terapeuta Dominika si můžete rezervovat na emailové adrese dfojtik@solithera.cz. Forma zapojení do projektu: terapie za sníženou cenu, solidární terapie.

VZDĚLÁNÍ

Magisterské studium – Filozofická fakulta Univerzity Karlovy: obor andragogika (modul aplikovaná psychologie)

Akreditovaný psychoterapeutický výcvik Hermés: Strategická a systemická kooperační a komunikační psychoterapie a hypnoterapie (od 2021)

 
O MNĚ

Nabízím bezpečné místo pro podporu vašeho duševního zdraví a psychické pohody. Je pro mě důležité, abyste se se mnou cítili dobře. Nebudu vás soudit. Naopak se u mě setkáte s respektem, empatií a hlubokým zájmem. Jsem připraven vás vyslechnout a poskytnout rozhovor, který zmírní vaše trápení a posune vás v řešení vašich problémů. Můj přístup spočívá v kombinaci terapie zaměřené na řešení, narativní terapie a v systemickém přístupu. Využívám také práci s metaforou a hypnoterapii. Kromě terapie nabízím i aktivní relaxace, provázení imaginací a relaxační hypnózu. Přes čtyři roky jsem působil jako poradenský pracovník v neziskové organizaci a lektor kurzů osobního rozvoje (např. Jak lépe zvládat změny, Nenásilná komunikace). V současnosti jsem také frekventant akreditovaného psychoterapeutického výcviku. Pracuji převážně s dospělými a dospívajícími. Terapie poskytuji osobně na Praze 8 nebo online. Dodržuji profesionální mlčenlivost a další zásady v souladu s etickým kodexem České asociace pro psychoterapii. Podstupuji pravidelnou supervizi.

 

ABSOLVOVANÉ KURZY

  • Výcvik ve využití komplexní transformační metafory „Cesta hrdiny“ pro pomáhající
    profese (DO SVĚTA, z.s.)
  • Výcvik v mapování zdrojů a silných stránek dle metody CH-Q (EKS, z.s.)
  • Práce s tělem v psychoterapii (PVŠPS)
  • Relaxační techniky a techniky zvládání stresu (PVŠPS),
  • MBSR mindfulness training (Psychoterapeutické centrum Lávka)
  • Pozitivní psychoterapie: metody a intervence, Jak posílit naději u klientů ad

Podporují nás

© 2022 Nadační fond Solithera | Zásady cookies